Før Gullruten-festen i det hele tatt hadde begynt i Grieghallen, ble et av kveldens varmeste og mest ekte øyeblikk allerede skapt – på Gardermoen. Der sto Peter Bubresko, kjent fra både God morgen Norge og som en av TV 2s mest profilerte programledere, klar med en helt spesiell overraskelse.
Sammen med jubel, heiarop og ekte følelser delte han ut den aller første Gullrute-prisen – og mottakerne var de elskede deltakerne fra det populære og rørende programmet Team Pølsa.
– Heia Team Pølsa! Gullfesten er i gang! Jeg fikk æren av å dele ut den aller første prisen på Gardermoen direkte på @gm – og den gikk fortjent til gjengen som har rørt hele Norge, skrev Bubresko i et hjertevarmt innlegg på Instagram.
Se dette innlegget på Instagram
Bildet han delte viser hele gjengen fra Team Pølsa, strålende i hettegensere og med et glitrende gulltrofé i hånda. Smilene er ekte, feiringen energisk – og stoltheten til å ta og føle på. Sammen har de vist hele Norge hva mestring, fellesskap og livsglede virkelig betyr.
Team Pølsa har gjort inntrykk på både seere og bransje, og det var ingen tvil om at hedersprisen var velfortjent. Det hele skjedde direkte på God morgen Norge, rett før gjengen skulle gå om bord i flyet til Bergen for å delta på selve Gullruten-showet.
– Nå går vi om bord flyet for å fortsette festen i Bergen 🥹, la Bubresko til – og med det var Gullruten-feiringen offisielt i gang.
Peter Bubresko, som i mange år har formidlet sterke historier på skjermen, viste igjen hvor mye det betyr når TV løfter frem ekte mennesker og ekte følelser. Og for Team Pølsa ble det en uforglemmelig start på en stor kveld.
LES OGSÅ: Märtha Louise har tatt et nytt valg i livet – dette skjer nå
Del gjerne videre for å hylle Team Pølsa og Peter Bubresko – dette er TV-øyeblikk som virkelig fortjener applaus!