12.4 C
Oslo
torsdag, september 28, 2023
HjemHistorierKvinnen parkerte rett utenfor huset hans. Til slutt fikk han nok, se...

Kvinnen parkerte rett utenfor huset hans. Til slutt fikk han nok, se hva han gjorde.

- Annonse -

Vi alle kan være irritert over biler som står parkert feil eller ulovlig. Dette skjedde også med Neil Junglas fra Liverpool.
I 2 dager stod denne bilen parkert utenfor hjemmet hans, og det er ganske irriterende. For 2 dager siden hadde han sett at en ukjent kvinne hadde parkert utenfor med masse baggasje, tydeligvis en kvinne som skulle på en lengre reise.

Det er slik at stedet der Neil bor, er kun noen få kilometer ifra flyplassen i Liverpool ( John Lennon Airport). Og det som tydeligvis har skjedd er at denne ukjente kvinnen skulle være smart og finne et gratis sted og parkere. Rett etter den ukjente kvinnen hadde parkert- så Neil at henne reiste videre med all baggasjen med en taxi, mest sannsynlig til flyplassen. Det hender at folk tar litt snarveier for å spare penger, det koster ganske mye og stå på flyplassen i noen dager. Det er billigere å ta den lille taxituren og parkere et sted » der man tror det ikke er for hindring for noen»

- Annonse -

Neil sier: » Naboen har også et par biler ekstra, så det er egentlig ikke plass til flere biler her»

 

Bilde: Liverpool Echo

Til slutt fikk han nok, og tok saken i egne hender.

- Annonse -

Se hva Neil gjorde med denne kvinnens bil, hun får seg garantert en overraskelse når hun kommer tilbake fra ferie eller business reise.
Bilen skapte stor oppmerksomhet og mange forbipasserende stoppet og tok bilder.

Til og med Politiet kom for å sjekke hva dette var etter noen hadde ringt inn og tipset.
Men de sa de ikke kunne gjøre noe, ettersom bilen ikke stod ulovlig parkert.

Del gjerne videre! 

 

Flere artikler
Scroll nedover

-- Annonse --
- Annonse -

MEST POPULÆRE

- Annonse -