Leif Einar Lothe aka «Lothepus» vant hele Norges hjerter da han vant Farmen Kjendis.
Der fikk vi bli kjent med gromgutten på alle måter, og Lothe har virkelig overrasket alle med sin egen personlighet.
I Fjorden Cowboys får vi se en tøff versjon av Lothe, som stort sett sprenger ting og er en rappkjefta vestlending.
Men i Farmen Kjendis fikk vi se at han knyttet sterkt bånd med Petter Pilgaard, og han viste også sine gode og herlige sider. Han ble umiddelbart en meget populær mann, og vi skjønner godt hvorfor.
Se dette innlegget på Instagram
Bare en sneip, og en hatt, så er @lothepus og jeg snart som to dråper vann🚬🤠💧💧😂
Lothepus er kun seg selv, og snakker alltid fra levra! Han sier ifra når noe er urettferdig, og har sine egne måter å gi folk ros, når dette trengs.
Sykdomsperioden
Lothepus valgte og være åpen om at han hadde fått strupekreft, og måtte inn til behandling på sykehus i Bergen.
Behandlingene gikk veldig bra, og han var meget positiv etter gjennomført behandling.
LES: Kreftbehandlingen: Nå har Lothepus fått svaret han har ventet på!
Forden Cowboys
Programmet har blitt veldig populært, og der kan vi se Leif Einar sammen med sine gode venn Joar Førde.
Den første sesongen av programmen startet helt tilbake i 2014. Her får vi se gutta i sitt rette element, der de sprenger berg og fjell. Men det er også mange humoristiske innslag fra gutta sitt liv.
Totalt har det gått 4 sesonger av serien, men nå er det ikke sikkert serien fortsetter skriver Se og Hør.
Konkurs
Nå har det kommet frem at de som har produsert serien frem til nå, har gått konkurs skriver BT.
Thomas Lokøen som er daglig leder i produksjonsselskapet sier til Se og hør at han siden mai kun har hatt et fokus.
Han har fokusert på å sørge for at deres to satsinger » Fjorden Cowboys» og «En gang Aurora» blir ferdig produsert.
De har klart å levere produksjonene ferdig, men hva som skjer videre er opp til bostyret sier Christian Fasmer som er medeier i Flimmer Film til BT.
Fremtiden er usikker
TV2 har selv sagt at det er veldig usikkert om det blir en ny sesong med «Fjorden Cowboys» skriver SE og Hør.
Leif Einar virker ikke veldig stresset over situasjonen og sier følgende:
«Det er jo trist når noen går konkurs selvfølgelig. Jeg er ikke sikker på hva som skjer framover. Det er ikke noe jeg og Joar har kontroll over»
Lothepus er ikke bekymret eller nervøs over situasjonen. Og kjenner vi Lothepus riktig, finner han alltid på noen nye sprell.
Gi en tommel opp om du syns «Fjorden Cowboys» er et bra program!
Send han dine beste lykkeønskinger for fremtiden, vi vet at de ikke er siste gang vi ser Lothepus på skjermen.
LES OGSÅ: 7 spektakulære hjem som er godt skjult i naturens landskap! Helt fantastisk!
Forsidebilder:
Instagram skjermdump / Fjorden Cowboys
Instagram skjermdump / Fjorden Cowboys





