En russisk mamma med 22 barn vil ikke stoppe med å få barn med det første, og insisterer på at hun vil ha 80 babyer til.
Influenseren Kristina Ozturk(25) og millionærmannen Galip(57) fra Tyrkia, er foreldre til 22 barn og førstnevnte ønsket sitt første barn velkommen da hun var 17 år.
21 av Christinas babyer ble ønsket velkommen via surrogater, noe mamma ønsket seg var å få så mange barn så raskt som mulig.
«Jeg er sammen med barna hele tiden, og gjør alle de tingene som mødre vanligvis gjør», sier Kristina.
Se dette innlegget på Instagram
Christina sa også at hun driver et stramt regime når det kommer til barnepass, og at alle babyene hennes sover fra kl. 20.00 til kl. 06.00 hver natt.
Dessuten er hver eneste detalj av barnas liv registrert i dagbøker av familiens barnepiker.
«Jeg fødte min eldste datter Vika selv for seks år siden. Resten av barna er genetisk våre fra mannen min og jeg, men ble båret fram av surrogater», forteller Kristina.
Se dette innlegget på Instagram
«Jeg ser ingen problemer med dette. Vi gjør alt sammen. Det er akkurat på grunn av dette at vi ønsket barn i samme alder, så de kan utvikle seg og vokse sammen. Leke, gå, lese, synge. Vi gjør alt sammen, i vår store familie. Alle barna mottar et hav av kjærlighet fra meg og mannen min», sier Kristina Ozturk ifølge Se og Hør.
Se video og hør hele historien her:
Del gjerne videre denne utrolige historien med dine venner.
LES OGSÅ: Christine Koht bryter stillheten med oppdatering om helsen: «Herregud, nå…;.»