1.3 C
Oslo
lørdag, mars 25, 2023
HjemNyheterKjendis«Farmen» - Niklas Baarli innrømmer en feil han gjorde: «Det gikk en...

«Farmen» – Niklas Baarli innrømmer en feil han gjorde: «Det gikk en kule varmt…»

- Annonse -

Programleder Niklas Baarli(33), har tatt over stafettpinnen etter Mads Hansen, som programleder for den 18.sesongen av «Farmen» på TV2.
Han har også ledet «God kveld Norge» sammen med Dorthe Skappel og Sophie Elise.

 

Se dette innlegget på Instagram

 

Et innlegg delt av Niklas Silseth Baarli (@niklasbaarli)

- Annonse -

Nå forteller han i et intervju med Se og Hør at innspillingen ikke er helt ferdig, og at det meste har gått helt knirkefritt, bortsett fra en nybegynnerfeil fra han som skapte stor røre på gården.
«Jeg gjorde én stor tabbe!
Jeg ga en «fist bump» eller «high five» til en av kjempene i tvekampen den uka, ikke til begge. Det gjorde at én av deltakerne trodde at jeg heiet på den andre!

 

Se dette innlegget på Instagram

 

Et innlegg delt av Niklas Silseth Baarli (@niklasbaarli)

«Det var en klassisk programledertabbe, for det er viktig å passe på at man ikke gir noen deltakere mer oppmerksomhet enn andre.
Det gikk en kule varmt, noe jeg kan forstå. Jeg har vært der selv, og vet hvordan sånt kan føles urettferdig. Det var en veldig irriterende tabbe kjenner jeg», sier Niklas ifølge Se og Hør 
Niklas forteller at han ikke hadde tatt parti med noen av deltakerne under tvekampen.
«Det var absolutt ingen heiing fra min side, det lover jeg med hånden på hjertet. For å si det sånn: Jeg heier ikke på noen av dem som individer – men som gjeng, sier forteller Niklas med et smil til Se og Hør.

- Annonse -

Hva syns du om feilen han gjorde? Skriv gjerne din mening i kommentarfeltet. 

LES OGSÅ: Dette er barnebarna til Dronning Elizabets hjerteskjærende beskjed til bestemor:«Alt vi vil si er…»

Flere artikler
Scroll nedover

DU LIKER KANSKJE OGSÅ

-- Annonse --

FLERE ARTIKLER

- Annonse -

MEST POPULÆRE

- Annonse -