Emilie Mehl har fått mye oppmerksomhet etter at hun ble med i Kompani Lauritzen. Det var først i forbindelse med programmet at folk ble litt bedre kjent med justis- og beredskapsministeren.
Hele Norge jublet da han hun vant Kompani Lauritzen etter en fantastisk innsats i programmet.
Se dette innlegget på Instagram
Det var en tydelig rørt Emilie som krysset mållinjen og kunne kalle seg vinner.
Hun deler ofte ting ifra sitt eget liv i sosiale medier, og nå har hun delt en rørende beskjed som treffer oss alle. Dette er hva hun skriver med sine egne ord på Instagram:
– Vil bare si tusen takk for alle fine tilbakemeldinger de siste ukene. Setter stor pris på hver eneste melding og gode ord fra mennesker jeg har møtt. Vet ikke hvordan jeg skal få takket dere nok. Tilbakeblikk til Gullruten hvor gjengen bak Kompani Lauritzen fikk en veldig fortjent pris. Det er så mange dyktige og hardtarbeidende folk i produksjonen som har skapt dette. Veldig takknemlig for at jeg fikk være en del av fortellingen denne sesongen, med alle øyeblikk, erfaringer og fine folk det har brakt med seg. ❤️ Emilie
Se dette innlegget på Instagram
Vi skjønner godt at mange liker Emilie. Hun er jordnær og ekte, og virkelig bryr seg om andre. La oss sende henne mange gode klemmer og hjerter i kommentarfeltet på vår Facebook side.
LES OGSÅ: Etter den lange sykdomsperioden – er dette den nye beskjeden om dronning Elizabeth
Trykk gjerne på dele-knappen du finner nederst, før du går videre.